Ogłoszenie zamieszczone 23.06.2020, w kategorii Ogłoszenia drobne

Sklep kibica Kraków

TS Wisła Official Store jest formalnym sklepem z souvenirami Towarzystwa Sportowego Wisły Kraków, miejsca zrzeszającego pod sobą zawodników w 14 sekcjach sportowych. sklepik zaistniał w maju 2019 roku, a do jego kluczowych celów należy propagowanie klubu, jego obyczajowości oraz ponad 113-letniej historii. Mieści się w starej hali Wisły Kraków przy ulicy Reymonta 22 niedaleko Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, w odległości 10 minut od centrum Krakowa. W naszej ofercie mamy swoją linię odzieży, parafowaną symboliką TS Wisła oraz duży repertuar akcesoriów i gadżetów białej gwiazdy. Zaopatrzyć się tutaj można w kolekcje dla mężczyzn, kobiet a także najmłodszych sympatyków m.in. koszulki dziecięce, bluzy, szaliki, czapki, a także pamiątki klubowe takie jak zegary, magnesy, podkładki, kubki, poduszki, smyczki, opaski. Odszukasz u nas casualowe wzory, odzież meczową w tym stroje marki adidas. W swojej ofercie proponujemy także produkty z kategorii VIP, które poszerzą twoją garderobę o stonowane, oryginalne wzory, a także rekwizyty i galanterię do garniturów. Kupując w naszym punkcie sprzedaży masz także sposobność zaopatrzenia swojego domu w "trójkolorowe akcesoria" m.in. zegary, poduszki, pościele, kubki i wiele innych. Bez wątpienia namierzysz coś dla siebie!
Poza tym nadal się rozwijamy modernizując sklep i urozmaicając jego zasoby o kolejne nowości. Wszystkie wzory tworzymy z myślą o kibicach i trenujących na obiektach TS Wisła.
Chcąc dotrzeć z naszym asortymentem do szerszego grona miłośników otworzyliśmy sklep internetowy. Nabywając w nim masz gwarancję, że starannie zapakowany produkt zostanie Ci przesłany w krótkim czasie, nawet w 24h po złożeniu zamówienia. Jesteśmy zgodnie z prawem funkcjonującą, zarejestrowaną firmą. Do każdego zakupu wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

lokalizacja: Kraków
e-mail: jania11@onet.pl
www: http://sklep.tswisla.pl

Ogłoszenie przeczytano 530 razy. Data wygaśnięcia: 22.08.2020

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net