Ogłoszenie zamieszczone 23.06.2020, w kategorii Praca

Full Stack Developer

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group. 
Aktualnie dla naszego klienta z branży IT poszukujemy Specjalistów gotowych kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.Twoje umiejętności: 
JavaScript, jQuery AngularJS, Angular, HTML, CSSNode.js, React.js, GraphQLPraktyka pracy w zespole scrum, wykorzystanie repozytorium gitkomunikatywna znajomość języka angielskiegoNasz klient oferuje:
Umowę o pracę/B2BDoświadczony zespółOpiekę medycznąMożliwości awansuPracę w międzynarodowym środowiskuWymianę wiedzy i doświadczeniaPrzyjazną atmosferęBrak dress codePreferencyjne warunki ubezpieczeniaRóżnorodne technologicznie projektyZakres obowiązków: 
projektowanie i implementacja aplikacji webowych przy wykorzystaniu nowoczesnych technologiiwspólna praca w zespole programistycznymwspółpraca z zespołem testowymwsparcie młodszych członków Zespołuudział w konsultacjach, projektach i pracach eksperckich dla klientów firmy

lokalizacja: Łódź
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 212 razy. Data wygaśnięcia: 23.07.2020

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net