Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Data Engineer

NBC jest polską firmą z ponad 11-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy przeszło 450 Specjalistów w różnych branżach, w polskich i zagranicznych projektach. Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeety)!
Aktualnie kompletujemy nowy zespół, w związku z tym poszukujemy Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
praktyczna wiedza na temat struktur danych i algorytmów,
znajomość obszaru Big Data,
znajomość Spark,
doświadczenie w wybranym języku programowania Python lub Java (preferowane), Scala lub R (obligatoryjnie),
znajomość chmury AWS,
doświadczenie z narzędziami do wizualizacji danych,
doświadczenie w zdalnym, rozproszonym środowisku pracy,
język angielski komunikatywny,
minimum dwuletnie doświadczenie w powiązanych technologiach,
gotowość do wyjazdów służbowych- kilka razy w roku (max 10% w skali roku).
Oferujemy:
stawkę w zależności od doświadczenia (Regular/Senior): 800-1200 zł netto/dzień/FV
pracę zdalną w wymiarze 80%-90% (lub do ustalenia),
Kartę MultiSport i Medicover,
dostęp do platformy szkoleniowej Treehouse,
uczestnictwo w imprezach integracyjnych i charytatywnych.
Rola Data Engineer dotyczy prac w międzynarodowych projektach edukacyjnych, dla wiodącego w Europie wydawnictwa.  Centrum IT jest zlokalizowane Warszawie.
Zadania:
projektowanie struktur danych analitycznych,
wspieranie organizacji w zakresie projektowania struktury architektury danych,
zarządzanie i łączenie różnych wewnętrznych i zewnętrznych źródeł danych,
analizowanie problemów i doradzanie w zakresie możliwych rozwiązań strategicznych,
współpraca z rozproszonym zespołem w całej Europie,
analiza jakości danych,
praca w środowisku Big Data, w chmurze AWS.

lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie przeczytano 270 razy. Data wygaśnięcia: 10.08.2020 (przedluż czas emisji)