Ogłoszenie zamieszczone 24.06.2020, w kategorii Firmy, usługi
Meble kuchenne na zamówienie Lublin i okolice - ilustracja ogłoszenia Meble kuchenne na zamówienie Lublin i okolice - ilustracja ogłoszenia Meble kuchenne na zamówienie Lublin i okolice - ilustracja ogłoszenia

Meble kuchenne na zamówienie Lublin i okolice

Oferujemy meble do kuchni na zamówienie. Dynarek Meble to firma z tradycjami, która ciągle się rozwija. Działamy na rynku lubelskim. Wykonujemy na zlecenie meble do każdej kuchni. Cieszą nas wyzwania i z przyjemnością się ich podejmujemy. Dlaczego warto zamówić meble pod zabudowę?

Każdy ma inne potrzeby, rozmiary kuchni są różne, z tego powodu meble na wymiar będą dokładnie dostosowane do danego klienta. W wielu mieszkaniach w lublinie można zobaczyć nasze realizacje. Jesteśmy dokładni, z przyjemnością podpowiadamy naszym klientom i szybko wykonujemy realizacje. Nasze usługi obejmują projekt kuchni, wykonanie i zamontowanie mebli u klienta. Dynarek to symbol trwałości. Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii mebli. Wykonujemy meble nowoczesne i klasyczne w niezliczonej ilości dekorów.

lokalizacja: Lublin
e-mail: biuro@dynarekmeble.pl
telefon: 506 677 823
www: https://dynarekmeble.pl/meb...

Ogłoszenie przeczytano 234 razy. Data wygaśnięcia: 24.07.2020

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net