Programista systemów klasy MES

Jeżeli szukasz dla siebie miejsca, w którym będziesz rozwijać swój potencjał otrzymując dużą samodzielność i dostęp do rozwiązań branżowych najwyższej klasy, zapraszamy do aplikowania. Naszym Partnerem jest spółka joint venture Mitsubishi Heavy Industries and Partners, światowego lidera w dostarczaniu rozwiązań z dziedziny IT oraz automatyki przemysłowej, który aktualnie poszukuje do swojego zespołu inżynierów o profilu programisty MES. Developer będzie na co dzień pracował z klientami, studiując ich wymagania aby zaprojektować optymalne rozwiązanie. Będzie także odpowiedzialny za wdrożenia tego systemu u Klientów zagranicznych na terenie Niemiec i Austrii.Wymagania:
Dobra znajomość relacyjnych baz danych (Oracle) oraz języka PL/SQL (tworzenie zapytań, funkcji i procedur)
Znajomość technologii XML, TCPIP, WebService
Zdolność analitycznego myślenia oraz kreatywności
Umiejętność współpracy w zespole oraz wymiany doświadczeń
Dobra znajomość języka angielskiego
Doświadczenie w tworzeniu raportów (Crystal Reports, Jasper Reports lub inne)
Dyspozycyjność na wyjazdy zagraniczne (Niemcy, Austria)
Mile widziane:
Znajomość systemu PSImetals
Wiedza dziedzinowa w zakresie logistyki, zarządzania produkcją, magazynem lub jakością
Doświadczenie w tworzeniu lub wdrażaniu rozwiązań dla systemów klasy MES
Podstawowa znajomość języka Java
Oferujemy:
Prywatną opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Kartę MULTISPORT
Przyjazną atmosfera
Innowacyjne środowisko
Dzielenie się wiedzą
Międzynarodowe projekty i klienci
Integracje
Darmowy parking
Informacje o projekcie:
Branża: Automatyzacja i digitalizacja procesów metalurgicznych
Lokalizacja: Kraków, Borek Fałęcki (Łagiewniki) lub Rzeszów
Godziny pracy: elastyczne, (start między 7 a 9)
Języki obce: angielski B2
Podróże służbowe: 30% czasu, długość kontraktu od 3 tygodni do 3 miesięcy
Możliwość pracy zdalnej: 1 dzień w tygodniu
Wynagrodzenie: 8-13k brutto UoP lub B2B
Zadania:
Konfiguracja, rozwój i wdrożenia systemu klasy Manufacturing Execution Systems (MES)
Analiza wymagań klienta i projektowanie rozwiązań
Implementacja nowych funkcjonalności rozszerzających standard systemu MES
Utrzymywaniem kontaktów z klientami w kwestiach technicznych

lokalizacja: Kraków