Dyrektor IT

HR SIGMA poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko: Wymagania:
doświadczenia na podobnym stanowisku w strukturze lokalnej lub międzynarodowej,
wykształcenie wyższe,
doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem,
umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i gotowość na szybki/skokowy rozwój podległego działu,
znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
umiejętność zarządzania zespołem podległych pracowników i delegowanie zadań,
umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji,
determinacja w dążeniu do realizacji założonego celu,
znajomość i umiejętność zastosowania nowoczesnych metodyk wytwarzania oprogramowania,
doświadczenie praktyczne w prowadzeniu projektów zwinnych (SCRUM) i waterfall, np. w oparciu o Prince2 (certyfikat mile widziany),
znajomość języka francuskiego (mile widziana).
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
uczestnictwo w tworzeniu nowych rozwiązań,
możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
pracę w gronie pasjonatów w unikalnych projektach związanych z IoT i robotyką,
kursy językowe,
bogaty pakiet socjalny.

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

Klauzula RODO:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
zarządzanie projektami realizowanymi zasobami wewnętrznymi,
zarządzanie pracami działu IT,
rozwijanie zespołu i dbanie o jego kompetencje,
współtworzenie skutecznej, firmowej strategii biznesowej,
odpowiedzialność za rozwój usługi sprzedaży oprogramowania,
ustalanie ambitnych celów dla wzrostu, wydajności i rentowności,
dostarczanie dokładnych i terminowych raportów przedstawiających stan operacyjny,
prowadzenie projektów informatycznych na każdym etapie cyklu projektowego,
zarządzanie ryzykiem prowadzonych projektów i rozwiązywanie problemów pojawiających się w trakcie prac projektowych,
zarządzanie budżetem i harmonogramem projektów,
zarządzanie projektami realizowanymi przez dostawców IT,
ścisła współpraca z Product Managerami i Analitykiem biznesowo - systemowym w kwestiach dotyczących obszaru IT,
komunikacja z interesariuszami projektu po stronie klienta oraz po stronie organizacji.

lokalizacja: Warszawa