Księgowy ds. należności (AR) - jęz. francuski

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.
Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.Poszukiwane kompetencje
min. 1 rok doświadczenia w dziale AR lub w wewnętrznym dziale księgowości;
znajomość języka francuskiego i angielskiego (min. B2)
znajomość MS Office oraz systemu SAP
samodzielność i odpowiedzialność;
rozwinięte zdolności analityczne i dbałość o szczegóły;umiejętność pracy w zespole;
Oferta naszego klienta
Ciekawa, pełna wyzwań zawodowych praca w międzynarodowym środowisku
Przyjazna atmosfera pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet Multisport, karty świąteczne)
Szkolenia językowe oraz merytoryczne
Elastyczne godziny pracy
Pracę zdalną (okazjonalnie)
Zadania na stanowisku
Kontrola należności (przygotowywanie analiz i zestawień, weryfikacja dokumentów)
Weryfikacja umów handlowych
Zarządzaniezbiorem należności związanych z danym Klientem (Francja)
Przeprowadzanie analiz finansowych klientów
Kontakt z klientami w celu bieżącej windykacji należności
Tworzenie miesięcznych danych do analizy długów i miesięcznych list STOP
Sprawdzanie rabatów w ramach obowiązujących zapisów w umowach handlowych
Praca w programie SAP

lokalizacja: Warszawa