Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

MS SQL Database Administrator (100% zdalnie)

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Obecnie poszukujemy Administratorów baz danych, którzy dołączą do Global Delivery Center, które jest odpowiedzialne za administrację IT francuskich klientów. Oferujemy bardzo pozytywne środowisko pracy i wiele możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie!Wymagania:
2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Bardzo dobra znajomość bazy danych MS SQL Server (2000 ? 2017)
Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
Mile widziane:
Znajomość środowisk chmurowych: Azure, AWS.
Znajomość CONTROL-M (lub podobnego narzędzia)
Znajomość narzędzia monitorującego Centreon.
Dobra znajomość środowiska Windows i Unix / Linux.
Oferujemy:
Stabilną, długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę (nie wykluczamy również B2B)
Pakiet świadczeń: prywatna rodzinna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, szkolenia
Praca w międzynarodowym środowisku i duży potencjał rozwoju osobistego
Stabilne i międzynarodowe projekty
Informacje o projekcie:
Lokalizacja: 100 % zdalnie (również po Covid), możliwość pracy w biurze w Katowicach
Branża: IT
Poziom stanowiska: Mid/Senior
Tryb pracy: praca od pn do pt, brak stałych on-calli (występują jedynie w wyjątkowych sytuacjach)
Budżet: 10 000-15 000 PLN brutto

Obowiązki:
2 linia wsparcia technicznego dla incydentów, zmian, requestów i deploymentu infrastruktury klienta
Interwencja w przypadku incydentów produkcyjnych, reagowanie na zdarzenia krytyczne
Analiza wydajności
Koordynacja i wsparcie w migracji aplikacji
Badanie i wdrażanie monitoringu i eksploatacji baz danych.
Implementacja architektury wysokiej dostępności zdefiniowanej przez architektów DB.

lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie przeczytano 232 razy. Data wygaśnięcia: 20.01.2021 (przedluż czas emisji)