Księgowy (a) ds. należności / AR Accountant - j. francuski

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.
Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.Oczekiwania:
- Minimum rok doświadczenia w dziale należności w średnich/dużych firmach lub SSC po stronie AR
- Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz francuskiegoOferta:
- Dogodna lokalizacja w centrum Warszawy
- Prace w firmie o ustabilizowanej sytuacji w Polsce oraz Europie
- Pakiet benefitów pozapłacowych
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęZadania:
- Wystawianie faktur sprzedaży dla spółek zagranicznych
- Nadzorowanie procesu płatności / kontakt z Klientem w razie potrzeby
- Koordynowanie procesu wystawiania faktur dla poszczególnych projektów w oparciu o zawarte umowy
- Praca w środowisku Excel oraz systemie ERP Microsoft AX

lokalizacja: Warszawa