Og這szenie zamieszczone 28.07.2020, w kategorii Praca

M這dszy specjalista ds. wsparcia technicznego IT

ESKOM to firma stworzona i kreowana przez wyj徠kowych ludzi, kt鏎zy zawsze wytrwale d捫 do wyznaczonego celu. Od 17 lat 鈍iadczymy profesjonalne us逝gi informatyczne (outsourcing IT), wdra瘸my dedykowane rozwi您ania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpiecze雟twa IT.ESKOM ma status partnerski HPE, jest Z這tym Partnerem Microsoft oraz pracuje na rozwi您aniach oferowanych przez Red Hat, czego potwierdzeniem jest status Red Hat Premier Business Partner. Wdro篡li鄉y i przestrzegamy procedur, posiadamy r闚nie certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarz康zania Jako軼i i Bezpiecze雟twem Informacji wg norm PN-EN ISO 9001:2015, ISO/IEC 27001:2013.
Wraz z rozwojem zespo逝 w Kielcach (okolice Parku Technologicznego) szukamy os鏏 do pierwszej linii wsparcia IT.Wymagania:
Minimum 1 rok do鈍iadczenia jako Helpdesk lub Wsparcie techniczne u篡tkownik闚,
Wykszta販enie informatyczne (lub w trakcie studi闚),
Bardzo dobra znajomo嗆 systemu operacyjnego Windows,
Bardzo dobra znajomo嗆 Oprogramowania MS Office,
Podstawowa znajomo嗆 baz danych MSSQL, Active Directory,
Znajomo嗆 zagadnie infrastruktury sieci LAN/WAN,
Znajomo嗆 metodyki ITIL,
Znajomo嗆 pracy w oparciu o system ticketowy,
Komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka angielskiego w mowie i pi鄉ie,
Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
D逝goterminow wsp馧prac,
Mo磧iwo嗆 certyfikacji w ramach partnerstw technologicznych,
Elastyczne formy wsp馧pracy: umowa zlecenie, B2B, umowa o prac,
Prac zmianow (w godzinach 6-14, 14-22, 22-6, od poniedzia趾u do pi徠ku),
Dost瘼 do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.
Zadania:
Wsparcie techniczne u篡tkownik闚,
Zarz康zanie incydentami i problemami w systemie ticketowym,
Serwis utrzymaniowy sprz皻u (komputery, terminale mobilne, drukarki, monitoring IP, sieci LAN, itp.),
Wykonywanie podstawowych czynno軼i administracyjnych,
Uzupe軟ianie bazy wiedzy oraz dokumentacji technicznej oraz dzia豉nie przestrzegaj帷 obowi您uj帷ych procedur i instrukcji,
Przekazywanie zada, kt鏎ych zakres kompetencyjny wykracza poza pierwsz lini, wsparcia do Zespo逝 Utrzymania ze stosownym opisem przeprowadzonej wst瘼nej analizy.

lokalizacja: Kielce

Og這szenie przeczytano 300 razy. Data wyga郾i璚ia: 27.08.2020