Senior Java Fullstack Developer

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Poszukujemy doświadczonego programisty Java, który dołączy do zespołu rozwijającego monolitową aplikacje webową, wykorzystującą Javę, Spring, Angular i Typescript. Naszym Partnerem w tej rekrutacji jest producent oprogramowania do odczytywania papierowych faktur. Firma działa od 2009 a jej klientami są biura rachunkowe, kancelarie doradztwa podatkowego oraz działy księgowe każdej wielkości firm. Wymagania:
Co najmniej 5-letnie doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych
Doświadczenie w developmencie z wykorzystaniem Angular i TypeScript
Znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych
Programowanie z wykorzystaniem procesów CI/CD
Umiejętność pisania testów wydajnościowych lub bezpieczeństwa będzie atutem
Chęć pracy w zespole, proaktywność, myślenie krytyczne
Oferujemy:
Stałą umowę o pracę lub kontrakt B2B z płatnym urlopem
Stabilne projekty dla polskich klientów
Rodzinną atmosferę pracy
Płaską strukturę firmy
Prywatną opiekę medyczną
Kartę MultiSport
Abonament na obiady
Brak dress code
Bilety do kina, teatru
Szkolenia wewnętrzne
Nowoczesne biuro
Kuchnię do dyspozycji pracowników
Lekcje języka angielskiego
Elastyczne godziny pracy
Informacje o projekcie:
Branża: Finanse / Księgowość
Lokalizacja: Kraków, Aleja 29 Listopada
Obszar projektu: 75% to implementacja nowych funkcjonalności, 25% utrzymanie i spotkania
Możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 09:00
Praca zdalna: raz w tygodniu (obecnie w 100%)
Czas trwania projektu: stała współpraca
Języki angielski: czytanie dokumentacji technicznej
Wynagrodzenie: 14 000 - 20 000 netto na kontrakt B2B z płatnym urlopem; 15 000 brutto na UoP
Technologie: Java 8+, Spring, Hibernate, Angular 2+, Typescript, SQL, Solr, JSF, MongoDB, Confluence, Jira, Jenkins, Bitbucket, GIT, Scrum
Opis stanowiska:
Kompleksowa implementacja nowych funkcjonalności od modelu bazy danych po widok
Pisanie testów jednostkowych i integracyjnych do napisanych przez siebie funkcjonalności
Research i projektowanie funkcjonalności
Analiza zgłaszanych błędów, przygotowanie poprawek
Przeprowadzanie code review
Sporządzanie dokumentacji technicznej dla kluczowych elementów systemu

lokalizacja: Kraków