Senior Front-End (React) Developer

Wymagania:? 8+ lat doświadczenia jako Front-End Developer? Bardzo dobra znajomość JavaScript oraz CSS? Doświadczenie z frameworkiem React? Biegła znajomość języka angielskiego? Mile widziana znajomość Node.jsOferujemy:? Możliwość pracy zdalnej? Dostęp do najnowszych technologii? Pracę przy międzynarodowym projekcie? Benefity (opieka medyczna, MyBenefit)Klient: software house
Projekt: dla klienta z USA, jednej z największych firm z branży nieruchomości

Zakres obowiązków:? Projektowanie, tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań z wykorzystaniem React? Współpraca z zespołem projektowym, code review? Pełnienie obowiązków Tech Lead'a? Współpraca przy UI Design? Kontakt z biznesem? Stylowanie CSS

lokalizacja: Kraków