Specjalista ds. Analiz (m/k)

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.
Dla naszego Klienta, firmy z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:Oczekiwania:
Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: statystyka, ekonometria, metody ilościowe, finanse,
Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku,
Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i umiejętność wyciągania i formułowania wniosków na podstawie danych,
Znajomość programów: SAS Enterprise Guide, SQL, 4GL, doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych,
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność za powierzone zadania,
Samodzielność i świetna organizacja pracy,
Nastawienie na współpracę w zespole.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Pakiet socjalny - Opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Karta Multisport,
Możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne.
Zakres obowiązków:
Przygotowywanie analiz sprzedaży ofert i produktów,
Analizowanie efektywności działań sprzedażowych oraz przedstawianie wniosków wraz z rekomendacjami,
Opracowywanie prognoz poziomu sprzedaży oraz przygotowywanie analiz na temat trendów oraz odchyleń od celów biznesowych na potrzeby zarządcze,
Weryfikacja wpływu wprowadzanych ofert oraz podejmowanych działań sprzedażowych na wyniki i realizację celów, we współpracy ze strukturami sprzedaży,
Rekomendowanie zmian oraz wdrażanie działań naprawczych w procesach biznesowych,
Tworzenie prezentacji na potrzeby Zarządu,
Praca na dużych zbiorach danych (hurtowanie danych).

lokalizacja: Warszawa