Ogłoszenie zamieszczone 01.08.2020, w kategorii Praca

Księgowy AP/AR - jęz. niemiecki

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group. 
Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.Twój profil:
Dobra znajomość języka niemieckiegoDobra znajomość języka angielskiegoMin. 0, 5 roku doświadczenia w finansach/księgowości (preferowana księgowość korporacyjna AR/AP/GL)Zdolności analityczneKomunikatywność oraz umiejętność nawiązywania relacji z Klientem;Umiejętność pracy w zespole, Znajomość programu SAPNasz klient oferuje:
Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna oraz dodatkowe ubezpieczenie na życie)Konkurencyjne wynagrodzenieStabilne warunki zatrudnieniePracę w międzynarodowym środowiskuDuże możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.Twoje zadania:
Obsługa Klientów zagranicznych, odpowiadanie na zapytania związane z płatnościamiKsięgowanie faktur sprzedaży/zakupuKsięgowanie płatności przychodzących/ oraz wyciągów bankowychDokonywanie płatnościKontakt z pracownikami działu sprzedaży/dostawcamiWspółpraca z audytorami wewnętrznymi i zewnętrznymiObsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy;Przygotowywanie raportów i sprawozdań;Dbałość o najwyższą jakość w procesach biznesowych.

lokalizacja: Łódź
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 168 razy. Data wygaśnięcia: 31.08.2020

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net