Specjalista ds. księgowości

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - wiodącego producenta w branży meblowej - osoby do pracy, na stanowisku:Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
posiadasz doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości,
uzyskałeś wykształcenie kierunkowe (kierunek Rachunkowość bądź pokrewny),
posiadasz solidną wiedzę z zakresu rachunkowości,
znasz ustawę o rachunkowości oraz ustawy o VAT, CIT,
posiadasz doświadczenie w obsłudze programu SAP - atut mile widziany.
Pracodawca oferuje:
pracę w dużej firmie o niekorporacyjnej atmosferze,
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a także atrakcyjne wynagrodzenie,
pakiet benefitów pozapłacowych,
możliwości rozwoju zawodowego.
Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
rozliczanie delegacji służbowych, księgowanie faktur zakupowych,
księgowanie wyciągów bankowych,
weryfikacja faktur oraz innych dokumentów księgowych,
praca przy rozliczeniach miesięcznych i rocznych.

lokalizacja: okolice Oleśnicy/Ostrzeszowa