Ogłoszenie zamieszczone 10.09.2020, w kategorii Firmy, usługi

Świeca intencyjna, by uwolnić się od problemów

Namaste Moi Kochani, juz 17.09.2020 (data o wyjątkowej wibracji nowiu księżyca w znaku Panny) odbędzie się rytuał spalania świec intencyjnych.


Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, by uwolnić się od jakiegoś problemu, nałogu, sytuacji, osoby lub przyciagnąć coś do Twojego życia.

1 świeca = to 1 intencja.

Rytuał wykonuję osobiście 17.09.2020 o godzinie 23:00 czasu polskiego (start), każda świeca pali się przez minimum 7 godzin.

Jeśli zamawiasz rytuał dla kogoś - proszę o dane tej osoby i opis intencji.

Co może byc intencją: w intencji zdrowia, miłości, poprawy związku, przypływu finansowego, czy rozwiązania konkretnego problemu, proszę opisz mi Twoją sytuację w której potrzebujesz pomocy, jak najdokładniej, bym mogła idealnie przeprowadzić rytuał.

Po wykonaniu rytuału otrzymasz informację przez email czy wszystko poszło dobrze i czy energie zostały aktywowane. Jeśli po spaleniu zauważe, że coś było nie tak, jak powinno - powtórzę ten rytuał dla Ciebie bezpłatnie w kolejnym terminie.Wykorzystaj je na to, by uporządkować swoją przestrzeń i swoje życie - to jest właśnie sprzyjający do tego czas. Rozlicz się z tym, co już do Ciebie nie pasuje i zorganizuj na nowo tak, by jak najbardziej Ci sprzyjało. To może dotyczyć tylko jednej aspektu Twojego życia, np. porządki w szafie, a może to być cały dom i każda dziedzina życia.


Spróbuj, nawet jeśli nie masz na to siły, ponieważ Wszechświat Ci będzie w tym pomagał i wspierał. Zacznij metodycznie, małymi krokami do celu.

Pozbądź się gratów, zakurzonych rzeczy i przedmiotów, których nie lubisz. Jeśli brakuje Ci motywacji i inspiracji - zajrzyj do Audiobooka “CZY SWETRY MAJĄ DUSZĘ? WPŁYW MEBLI, UBRAŃ, BIŻUTERII I INNYCH RZECZY MATERIALNYCH NA JAKOŚĆ TWOJEGO ŻYCIA - METODY OCZYSZCZANIA” - PORADNIK MARII BUCARDI, a także do książki “JAK AKTYWOWAĆ DOBRE ENERGIE W TWOIM OTOCZENIU I JAK USUWAĆ TE NEGATYWNE” - są dla Ciebie prezentem, gdy aktywujesz dostęp do Ceremonii od 33 zł:

https://mariabucardi.pl/pl/c/Ksiazki-Marii-Bucardi/37
Swiece zamowisz tutaj link : https://mariabucardi.pl/pl/p/Rytual-17.09.2020-swieca-in tencyjna%2C-by-spelnic-Twoje-marzenia-i-usunac-problemy- 1-swieca-1-intencja-Rytual-wykonuje-osobiscie-Maria-Buca rdi/614

e-mail: diana@omen-sententia.pl
www: http://www.mariabucardi.pl

Ogłoszenie przeczytano 373 razy. Data wygaśnięcia: 10.10.2020

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net