Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Cloud/System Administrator Azure

Jesteśmy profesjonalną firmą działającą w branży technologii i rekrutacji IT. Specjalizujemy się w trzech obszarach: outsourcing specjalistów IT, rekrutacje IT oraz projekty IT.
Jesteśmy innowacyjni. Nie zadowalamy się dobrymi rozwiązaniami. Wciąż wychodzimy ponad nasze standardy w poszukiwaniu lepszych. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych kandydatów i klientów.
Dla naszego klienta poszukujemy Cloud/System Administratora.Wymagania
Doświadczenie i znajomość praktycznych możliwości i usług chmury Azure z głównym naciskiem na Cloud Core Services (Compute, Network, Storage, Security)
Doświadczenie w tworzeniu Landing Zone i szeroko pojętym Azure Infrastructure Governance
Doświadczenie i umiejętności w zarządzaniu środowiskami onprem (Linux, VMware, serwery fizyczne, macierze oraz sieć SAN w środowisku klasy Enterprise, Data Center Infrastructure)
Oferujemy:
Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom
Uczestnictwo w ciekawych projektach
Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi pracy
Pakiet świadczeń socjalnych
Zakres obowiązków
Kompleksowa opieka nad środowiskami Azure przede wszystkim w zakresie bezpieczeństwa, polityki dostępów oraz wsparcie rozliczalności wykorzystanych usług
Współtworzenie i implementacja strategii rozwoju środowisk chmurowych w firmie
Koordynacja infrastrukturalnej części projektów realizowanych z użyciem technologii chmurowych
Zadania dodatkowe związane z zarządzaniem systemami Linux, środowiskiem wirtualnym VMware, serwerami fizycznymi, macierzami oraz siecią SAN w środowisku klasy Enterprise

lokalizacja: Poznań