Adwokat/Radca Prawny - prawo spółek

Nowoczesna Kancelaria Prawna oferująca kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla przedsiębiorców. Zatrudniamy najlepszych specjalistów we wszystkich dziedzinach prawa. Obsługujemy Klientów z najwyższą starannością oraz pełnym zaangażowanie w powierzone zadania.
ZADANIA:Zakładanie i rejestracja spółek. Łączenie, podział, nabywanie i przekształcanie spółek. Sporządzanie i negocjowanie umów handlowych, statusów oraz regulaminów. Postępowanie upadłościowe i naprawcze. Stosunki cywilnoprawne i gospodarcze pomiędzy przedsiębiorcami. Działalność gospodarcza oraz KRS.
WYMAGANIAbardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa spółek, prawa gospodarczego, prawa cywilnego,
doświadczenie w obsłudze spółek.
OFERUJEMY:praca w kancelarii o ugruntowanej pozycji na rynku,
rozwój zawodowy i finansowy,
doskonała atmosfera pracy.

lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie przeczytano 385 razy. Data wygaśnięcia: 23.10.2020 (przedluż czas emisji)