Business Analyst

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Aktualnie dla jednej z wiodących firm technologicznych z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania poszukujemy osób; na pozycję Business AnalystWymagania:
Min. 4-5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ,
Umiejętność analitycznego myślenia,
Znajomość zwinnych metod tworzenia oprogramowania,
Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych,
Komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. B2)
Mile widziane doświadczenie w branży finansowej (lub pokrewnej)
Oferujemy:
Stałą umowę o pracę lub kontrakt B2B
Stabilne projekty międzynarodowe i zróżnicowane środowisko pracy
Opiekę medyczna Medicover
Kartę MultiSport
Budżet rozwojowy
Bezpłatne konwersacje językowe raz w tygodniu
Dostęp do firmowej biblioteki
Punkt przedszkolny (częściowo finansowany)
Darmowy parking
Dofinansowanie do sprzętu komputerowego
Budżet integracyjny
Wsparcie zainteresowań
Pakiet relokacyjny na przeprowadzkę z odległości > 70 km
Informacje o projekcie:
Branża: IT
Lokalizacja: Gliwice lub zdalnie
Obszar projektu: praca w linii biznesowej ’A;nalysis and Design' odpowiedzialnej za dostarczanie wsparcia w zakresie Analizy Biznesowej i UX na różnych etapach rozwoju projektu.
Godziny pracy 8:00 - 16:00
Praca zdalna: dwa razy w tygodniu (obecnie w 100%)
Czas trwania projektu: stała współpraca
Języki angielski: B2
Wynagrodzenie: 68 - 110 zł/h netto + VAT (B2B) UOP: 8 400 - 13 500 zł brutto (UoP)
Opis stanowiska:
Wsparcie klienta w rozpoznawaniu i doprecyzowaniu potrzeb,
Prowadzenie warsztatów z kluczowymi interesariuszami projektu,
Definiowanie, weryfikowanie i zarządzanie wymaganiami w ciągu całego procesu wytwarzania oprogramowania,
Przekładanie biznesowych potrzeb klienta na język zrozumiały dla zespołu programistycznego,
Tworzenie dokumentacji oraz wizualizacji procesów pomagających zebrać i usystematyzować biznesową wiedzę projektową,
Opracowywania strategii rozwoju produktu/usługi,
Budowanie wiedzy domenowej w zespole,
Reprezentacja firmy w kontaktach z klientami,
Projektowanie interfejsu użytkownika.

lokalizacja: Gliwice

Ogłoszenie przeczytano 364 razy. Data wygaśnięcia: 24.10.2020 (przedluż czas emisji)