Ogłoszenie zamieszczone 12.10.2020, w kategorii Motoryzacja
Sprawdzony sklep z kosmetykami samochodowymi - GlossFactory.pl - ilustracja ogłoszenia Sprawdzony sklep z kosmetykami samochodowymi - GlossFactory.pl - ilustracja ogłoszenia

Sprawdzony sklep z kosmetykami samochodowymi - GlossFactory.pl

GlossFactory.pl jest sklepem online, który został stworzony dla klientów chcących wyposażyć się w profesjonalne kosmetyki samochodowe znanych producentów.

Ofertę kierujemy zarówno do właścicieli pojazdów, jak również warsztatów motoryzacyjnych, które są specjalistami w obszarze autodetailingu. Nasz asortyment zawiera przykładowo środki do pielęgnacji lakieru samochodowego, jak również pasty polerskie, a ponadto środki do czyszczenia tapicerki i znacząco więcej. Produkty zostały podzielone na funkcjonalne kategorie - to uprości Ci znalezienie preparatów, których potrzebujesz - to przykładowo: preparaty do zabezpieczania lakieru, pielęgnowania felg, a także artykuły do pielęgnowania kokpitu. Naszym atutem jest specjalistyczne doradztwo techniczne w trakcie wybierania rozwiązań jak również atrakcyjne ceny. Auto detailing jest naszą pasją.

lokalizacja: Katowice
e-mail: glossfactor@o2.pl
www: http://glossfactory.pl/

Ogłoszenie przeczytano 325 razy. Data wygaśnięcia: 11.11.2020

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net