DevOps Engineer

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Aktualnie poszukujemy DevOps Engineera, który dołączy do 5-osobowego zespołu, dbającego o środowiska systemów ubezpieczeniowych opartych na Javie. Naszym Partnerem w tej rekrutacji jest dostawca rozwiązań informatycznych oferujący kompleksowe produkty dla rynków ubezpieczeń majątkowych, na życie, oraz reasekuracji na całym świecie, a także oprogramowanie wspierające procesy decyzyjne w bankowości i instytucjach rynku kapitałowego. Wymagania:
Co najmniej 2 lata doświadczenia w zarządzaniu konfiguracją DevOps
Wyższe wykształcenie z zakresu informatyki, inżynierii oprogramowania lub pokrewne
Doskonałe umiejętności komunikacyjne i pracy zespołowej
Znajomość systemów Unix / Linux
Dobra znajomość Oracle lub DB2 lub MSSQL oraz języka SQL
Znajomość przynajmniej jednego z serwerów aplikacji: WebLogic / WebSphere / JBoss
Znajomość systemów kontroli źródła / wersji
Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
Znajomość Javy lub Pythona
Znajomość Maven / Ant
Doświadczenie jako administrator DBA lub Sys Admin
Oferujemy:
Możliwość projektowania i opracowywania złożonych rozwiązań integracyjnych
Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na czas nieokreślony
Elastyczne godziny pracy
Partnerskie podejście i komunikacja z poszanowaniem indywidualnych potrzeb i pomysłów na plany rozwoju pracowników
Możliwość uczenia się od globalnych ekspertów branżowych
Stabilne projekty i zróżnicowane środowisko pracy
Cykliczne imprezy i konkursy dla pracowników (biegi biznesowe, paintball itp.)
Prywatna opieka medyczna i karta Multisport
Atrakcyjny program poleceń
Informacje o projekcie:
Branża: Ubezpieczenia
Lokalizacja: Gdynia, Podolska
Obszar projektu: Administracja środowiskami i serwerami, automatyzacja
Zespół: 5 osób z doświadczeniem na poziomie regular i senior
Metodologia: Agile
Tech stack: Jenkins, Maven, Artifactory, SVN/ GIT, SaltStack, Terraform, Docker, Kubernetes/ OpenShift, Azure/AWS, Oracle/ MSSQL/ DB2, Weblogic/ JBoss/ WildFly/ Websphere, SonarQube, Clover, AppDynamics/ Dynatrace
Możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 10:00
Praca zdalna: dwa razy w tygodniu (obecnie w 100%)
Czas trwania projektu: stała współpraca
Języki angielski: B2

Opis stanowiska:
Obsługa procesu tworzenia i wydawania aplikacji / systemu
Administracja narzędziami kontroli źródła i repozytoriami
Obsługa procedur ALM / CM
Automatyzacja i ciągła integracja
Administracja multidyscyplinarnymi środowiskami deweloperskimi / testowymi / produkcyjnymi
Administracja serwerami w systemach Unix, Linux i Windows
Administracja serwerami aplikacji i bazami danych
Utrzymanie dokumentacji technicznej

lokalizacja: Gdynia