Java Developer

O pracodawcy:

Jesteśmy profesjonalną firmą działającą w branży technologii i rekrutacji IT. Specjalizujemy się w trzech obszarach: outsourcing specjalistów IT, rekrutacje IT oraz projekty IT.
Jesteśmy innowacyjni. Nie zadowalamy się dobrymi rozwiązaniami. Wciąż wychodzimy ponad nasze standardy w poszukiwaniu lepszych. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych kandydatów i klientów.
Poszukujemy specjalisty na stanowisko Java Developera dla naszego Klienta, software house`u w Krakowie!Wymagania:
Bardzo dobra znajomość Javy,
Dobra znajomość Kotlin,
Tworzenie i utrzymywanie wysokiej jakości kodu,
Praktyczne doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu skalowalnych, rozproszonych, wysoce dostępnych rozwiązań,
Doświadczenie w tworzeniu infrastruktury w środowisku chmurowym,
Gotowość do komunikacji z biznesem,
Gotowość do pracy zespołowej, otwartość na nowe pomysły i rozwiązania.
Oferujemy:
Długofalową współpracę,
Elastyczne godziny pracy,
Elastyczność projektową,
Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty MultiSport,
Stałą opiekę konsultanta z ramienia SpeedApp.
Zadania:
Realizacja projektów m.in. związanych z tworzeniem najnowocześniejszych systemów wymagających dużej ilości danych dla jednego z wiodących światowych sprzedawców detalicznych, od infrastruktury AWS, przez Business Logic, po UI.

lokalizacja: Kraków