IT Support Engineer

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami technologicznymi, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań, które kształtują świat przyszłości. Obecnie powiększamy zespół w Krakowie, który odpowiada za kompleksową współpracę oraz wsparcie naszych klientów. Chcemy abyś sta/ł-a się częścią tej ekscytującej inicjatywy. Poszukujemy osób zainteresowanych zagadnieniami IT, dla których rozwiązywanie problemów technicznych i pomoc użytkownikowi jest wspaniała przygodą. Jeśli chcesz pracować w międzynarodowym zespole, tworzyć procesy oraz mieć dostęp do najnowszych technologii, zapraszamy!

Wymagania
Wykształcenia wyższego z zakresu informatyki.
Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.
Dobrej znajomość systemów operacyjnych MS Windows.
Podstawowej znajomości koncepcji sieci (TCP / IP).
Podstawowej znajomości środowiska Active Directory.
Mile widziane doświadczenie we wsparciu technicznym użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów związanych z użytkowaniem sprzętu komputerowego i aplikacji.
Komunikatywności, umiejętności rozwiązywania problemów oraz umiejętności pracy w grupie.

Oferujemy:
Możliwość pracy w zróżnicowanym, międzynarodowym środowisku.
Kontakt z najnowszymi technologiami.
Szkolenia, Certyfikacje (np. ITIL, Microsoft).
Możliwość doskonalenia nauki języków obcych.
Dostęp do międzynarodowej platformy e-learningowej oraz pakiet atrakcyjnych benefitów.
Informacje o projekcie:
Branża: IT
Rodzaj projektu: Service desk, wsparcie techniczne użytkowników i klientów
Lokalizacja: Kraków
Harmonogram pracy: praca 24/6, praca na zmiany 8-godzinne
Język angielski: C1
Zadania:
Zapewnienie wysokiej jakości wsparcia zdalnego dla pracowników wewnętrznych oraz klientów
Wsparcie techniczne obejmujące aplikacje, systemy oraz sprzęt komputerowy
Instalowanie i konfigurowanie systemów oraz oprogramowania
Tworzenie i aktualizowanie instrukcji oraz dokumentacji technicznej
Wsparcie techniczne managerów wyższego szczebla

lokalizacja: Kraków