Ogłoszenie zamieszczone 14.10.2020, w kategorii Firmy, usługi
pobierz mp4 - ilustracja ogłoszenia

pobierz mp4

Parę chwil wystarczy, by odnaleźć ulubioną Cię piosenkę. Wytęż zmysł i skorzystaj z wyszukiwarki a ciekawy fragment jest na wyciągnięcie Twojej dłoni.

Czym jest dla Ciebie muzyka? Zapewne niejedna osoba pomyśli, że to coś ważnego. Nieważne czy alternatywna, blues, disco, electro czy hardcore. Dla każdego coś wyjątkowego, coś niepowtarzalnego co pozwoli zapomnieć o codziennych problemach.

Zaledwie kilka prostych kroków, by wspaniała biblioteczka powiększyła się o kilka, a może nawet kilkadziesiąt utworów. Zrób pierwszy krok, poszukaj, wysłuchaj i ściągnij. Plik mp3 czy też video. Wybór zależy od Ciebie.

Bez dodatkowych opłat, a co bardzo ważne legalnie staniesz się właścicielem wspaniałych piosenek. Osoby słuchające muzyki pragną w zaledwie kilka chwil znaleźć interesujące utwory powinni skorzystać z portalu. Bez limitów, bez opłat, każdy użytkownik powinien skorzystać z konta premium, które da szansę ściągać nielimitowaną ilość piosenek.


Wykorzystując wyszukiwarkę, wszystkie piosenki odnaleźć można w pamięci laptopa, ewentualnie smartfona co pozwala posłuchać ulubioną piosenkę nie posiadając dostępu do sieci w w danej chwili.

lokalizacja: Warszawa
e-mail: rybicki.artur.83@interia.pl
telefon: 503421460
www: http://nowemp3.pl/

Ogłoszenie przeczytano 250 razy. Data wygaśnięcia: 13.11.2020

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net