Senior UX/UI Designer (zdalnie)

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.Wymagania:
Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (język polski nie jest wymagany)
Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość zasad projektowania Ul i UX
Umiejętność tworzenia information architectures
Posiadanie portfolio z przykładami projektów
Podstawowa wiedza w zakresie Principle, Framer lub podobnych
Znajomość możliwości najpopularniejszych frameworków front-endowych (Bootstrap, Flexbox, Material Design, iOS)
Praktyka i wiedza na temat design systems i style guides
Oferujemy:
Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
Możliwość pracy w jednym z biur Klienta w Polsce (np. Kraków, Warszawa, Poznan, Łódź, Rzeszów, Katowice, Gdańsk, Białystok i Wrocław)
Mozliwość pracy zdalnej (100%)
Komfortowe i nowoczesne narzędzia pracy
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
Bogaty pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego
Ubezpieczenie na życie
Indywidualny budżet na plan szkoleniowo-rozwojowy
Dofinansowanie do posilków
Zadania:
Praca w zaawansowanym i bardzo doświadczonym zespole
Współtworzenie projektów dla klientów z całego świata
Szybki rozwój i doskonalenie swoich umiejętności
Tworzenie 'czystych', efektywnych interfejsów internetowych i mobilnych opartych na UI / UX
Zapewnienie wysokiej jakości wyników przy dokonywaniu optymalnych wyborów projektowych
Prowadzenie warsztatów z klientami

lokalizacja: Wrocław