Senior React Developer

Jesteśmy profesjonalną firmą działającą w branży technologii i rekrutacji IT. Specjalizujemy się w trzech obszarach: outsourcing specjalistów IT, rekrutacje IT oraz projekty IT.
Jesteśmy innowacyjni. Nie zadowalamy się dobrymi rozwiązaniami. Wciąż wychodzimy ponad nasze standardy w poszukiwaniu lepszych. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych kandydatów i klientów.
Dla międzynarodowego software house'u poszukujemy specjalisty na stanowisko Senior React Developer!Wymagania:
5+ lat doświadczenia jako Front-End (React) Developer
Biegła znajomość j. angielskiego
Mile widziane doświadczenie jako Tech Lead lub Software Architect
Oferujemy:
Pracę zdalną (100%)
Realny wpływ na końcowy produkt
Pracę przy międzynarodowym projekcie w prężnie rozwijającej się firmie
Zadania:
Tworzenie od postaw warstwy frontendowej produktu
Praca w modelu agile z wykorzystaniem metodyki SCRUM w zespole rozproszonym
Współpraca z zespołem w zakresie realizowanych projektów

lokalizacja: 100% zdalnie