Gameplay Programmer

Wymagania:
Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Dobra znajomość C++
Doświadczenie w pracy na wielu platformach
Doświadczenie na projektach (AAA/AA - wyłączającmniejsze gry oraz gry mobilne)
Doświadczenie zawodowe w iteracyjnym wdrażaniu funkcji rozgrywki (od początku aż do premiery gry)
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
Prywatna opieka medyczna
Elastyczne godziny pracy
Karta Fitprofit
Współpraca z wykwalifikowanymi, doświadczonymi programistami
SpeedApp to innowacyjna i szybko rozwijająca się organizacja zrzeszająca ekspertów w dziedzinie IT i rynku pracy. Specjalizujemy się w trzech obszarach: outsourcing specjalistów IT, rekrutacja IT oraz realizacja projektów IT. W naszym poszukiwaniu lepszych rozwiązań wychodzimy daleko poza ramy. Jesteśmy odważni i szybcy. Jesteśmy wiarygodnym partnerem dla naszych kandydatów i klientów.
Dla naszego Klienta - polskiego studia gamingowego, poszukujemy osoby na stanowisko Gameplay Programmer.
Praca przy tytule z kategorii AAA - flagowej produkcji studia.
Przykładowe zadania:
Projektowanie, wdrażanie oraz utrzymywanie podsystemów gry
Debugowanie oraz naprawianie błędów
Współpraca z projektantami gier

lokalizacja: Praca zdalna