Ogłoszenie zamieszczone 16.10.2020, w kategorii Firmy, usługi

Kursy narciarskie w Białce Tatrzańskiej w sezonie 2020/21

Szukasz pomysłu na atrakcyjne zimowe ferie, chcesz spędzić aktywnie czas w otoczeniu, magicznej zimowej aury? To jest najlepszy moment, aby zaplanować sezon zimowy 2020/2021, sprawdź naszą ofertę i przeżyj niezapomniane, zimowe ferie ze Szkołą DOSKONAL!

Organizujemy kursy narciarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych o różnym stopniu zaawansowania, a także zajęcia indywidualne oraz grupowe dla osób w każdym wieku. Na naszych wyjazdach oferujemy kursy dostosowane do wieku i umiejętności naszych Klientów. Starannie komponujemy grupy o różnych stopniach zaawansowania. Opracowaliśmy autorski program nauczania dostosowany do najmłodszych pasjonatów narciarstwa.

Nasi wykwalifikowani instruktorzy zapewniają wysoki poziom szkoleń i doskonałą zabawę, bo dla nas nauka jest prawdziwą pasją i tę pasję chcemy przekazać naszym kursantom.

Prowadzimy również szkolenie indywidualne, które są świetnym rozwiązaniem dla początkujących adeptów sztuki narciarstwa i snowboardu. Na naszych szkoleniach nabiorą odwagi i pewności siebie do podboju kolejnych ośnieżonych pagórków. Osoby, które na dwóch deskach spędziły już kilka sezonów na zajęciach indywidualnych mogą szlifować technikę i skorygować złe nawyki, stając się prawdziwymi królami stoków. Zacznij nowy sezon narciarski z naszą szkołą, a zdobędziesz technikę i doświadczenie w przyjaznej i pełnej wsparcia atmosferze.

Ogłoszenie przeczytano 165 razy. Data wygaśnięcia: 15.11.2020

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net