Konsultant SAS

Dla Klienta z branży bankowej poszukujemy osoby na stanowisko Konsultanta SAS.
Praca obecnie odbywa się w modelu zdalnym, a docelowo w biurze w Warszawie lub Poznaniu.Oczekiwania:
Znajomość narzędzi SAS (w tym SAS CI i SAS RTDM)
Znajomość SQL, SAS EG lub podobnej klasy narzędzia
Doświadczenie w pracy z bazami Oracle, Teradata
Doświadczenie biznesowo - analityczne jak i techniczne (część zadań jest związana z parametryzacją różnego rodzaju słowników, procesów itp.)
Mile widziane doświadczenie w sektorze bankowym
Oferujemy:
Wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B w zależności od poziomu doświadczenia: 125-150 PLN netto/h + VAT
Czas trwania projektu: min. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
Zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
Kartę Multisport
Prywatną opiekę medyczną w PZU Życie
Obowiązki:
Praca w zespołach Agile
Przygotowanie i utrzymywanie portfela kampanii CRM
Rozwój portfela działań real-time z wykorzystaniem narzędzia SAS RTDM
Optymalizacja bazy Oracle pod kątem wydajności przetwarzanych procesów

lokalizacja: Warszawa