Senior .Net Developer

Jesteśmy profesjonalną firmą działającą w branży technologii i rekrutacji IT. Specjalizujemy się w trzech obszarach: outsourcing specjalistów IT, rekrutacje IT oraz projekty IT.
Jesteśmy innowacyjni. Nie zadowalamy się dobrymi rozwiązaniami. Wciąż wychodzimy ponad nasze standardy w poszukiwaniu lepszych. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych kandydatów i klientów.
Dla naszego klienta poszukujemy Senior .Net Developer.Wymagania:
Co najmniej 5-letnie doświadczeni w pracy nad rozwojem złożonych systemów informatycznych działających w środowisku .NET/.NET Core
Biegłość w C#, Entity Framework, .NET/.NET Core
Doświadczenie w tworzeniu serwisów: WebAPI, WCF
Znajomośś relacyjnych baz danych (MS SQL Server), znajomość baz NoSQL jest mile widziana
Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej
Postawy can do
Dobra znajomość języka angileskiego
Mile widziane:
Znajomość metodyki SCRUM
Znajomość Vue, TypeScript, JavaScript
Znajomość HTML, CSS, JavaScript
Znajomość wzorców projektowych
Znajomość GIT
Znajomość CI/CD
Znajomość technologii Docker
Oferujemy:
Możliwość wyboru formy zatrudnienia - B2B lub UoP
Możliwość rozwoju zawodowego i kontaktu z nowoczesnymi rozwiązaniami biznesowymi z zakresu kompleksowego zarządzania danymi/informacją/dokumentacją w firmie promującej procesy Digital Transformation
Szansę rozwoju własnej ścieżki kariery podczas pracy z najnowszymi wersjami platformy .NET Core
Pracę w ambitnym zespole
Przyjazne środowisko pracy
Kartę Benefit
Zadania:
Tworzenie nowego i rozwój dotychczasowego oprogramowania
Codzienna współpraca z zespołem analityków, programistów i testerów
Dbanie o jakość i testowalność oraz utrzymywanie standardów kodowania
Współkreowanie architektury rozwiązań
Code Review

lokalizacja: Zdalnie