Analityk IT

Jesteśmy profesjonalną firmą działającą w branży technologii i rekrutacji IT. Specjalizujemy się w trzech obszarach: outsourcing specjalistów IT, rekrutacje IT oraz projekty IT.
Jesteśmy innowacyjni. Nie zadowalamy się dobrymi rozwiązaniami. Wciąż wychodzimy ponad nasze standardy w poszukiwaniu lepszych. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych kandydatów i klientów.
Poszukujemy specjalisty na stanowisko Analityka IT dla naszego klienta z branży ubezpieczeniowej!Wymagania:
2+ lata doświadczenia jako Analityk IT
Praktyczna znajomość zagadnień modelowania systemów (UML)
Znajomość tematyki baz danych, języka SQL
Umiejętność tworzenia specyfikacji wymagań (przypadki użycia, scenariusze testowe)
Dobra znajomość metodologii testowania
Znajomość języka angielskiego
Mile widziane: znajomość BPMN i Enterprise Architect oraz znajomość procesów w branży ubezpieczeniowej
Oferujemy:
Długofalową współpracę na projektach firmy
Dogodną lokalizację biura
Stałe wsparcie opiekuna z ramienia SpeedApp
Benefity (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
Zadania:
Przygotowywanie i estymacja wymagań biznesowych
Zbieranie i specyfikacja wymagań użytkowników, zarządzanie zmianami wymagań
Opracowywanie dokumentacji analitycznej / technicznej
Przygotowanie planu wdrożenia i koordynacja wdrożenia aplikacji
Opracowywanie i/lub weryfikacja scenariuszy testowych
Ustalanie architektury rozwiązania z architektem

lokalizacja: Warszawa