Ogłoszenie zamieszczone 18.11.2020, w kategorii Praca

Game Developer (C++, Unreal)

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej. Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:Dla pozycji Senior - 2 projekty gier w portfolio z użyciem Unreal Engine oraz ok. 4 letniego doświadczenia komercyjnego.
Dla pozycji Mid - jeden skończony projekt gamingowy w portfolio, minimum 2 letnie doświadczenie (C++). Mile widziana styczność z Unreal'em.
Dla pozycju Junior - minimum rok doświadczenia w pracy z C++ oraz chęć do rozwoju w kierunku Game Developera.
Znajomość: C++, Unreal Engine 4 (min. niekomercyjna), Visual Studio.
Wiedza w zakresie operacji matematycznych w grafice trójwymiarowej.
Mile widziane doświadczenie w developmencie gier FPS, MMO i F2P.
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (co najmniej B1).
Długofalowe stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B.
Szansa na rozwój w dużej strukturze, bezpośredni kontakt z Managerem zespołu (również założycielem firmy).
Godziny startu pracy 7:30 - 9:30.
Naprawdę luźna i bardzo przyjazna atmosfera pracy.
Oferta kierowana jest zarówno do osób posiadających pierwsze doświadczenia komercyjne w pracy z silnikiem Unreal Engine 4. Jak również do osób, które świetnie się sprawdzają w języku C++ oraz algorytmicznie, ale z pasją chcą się rozwijać w kierunku Game Developera i mają doświadczenie niekomercyjne w tej dziedzinie. Dostaniesz zadanie, które zweryfikuje Twój obecny poziom znajomości Unreal'a.

Informacje organizacyjne:
Lokalizacja: 100% praca zdalna.
Stawka: 10.000 - 14.000 zł netto na FV / msc. Uzależnione od dopasowania.
Zatrudnienie: stałe, duże nastawienie na wdrożenie w produkty i rozwój zespołu wewnętrznego.
Sektor: producent gier oraz dodatkowe obszary jak grafika (VR) lub projekty w sektorze edykucayjnym. Spółka notowana na giełdzie NewConnect.
Struktura/zespół: Twój team będzie liczył w granicach 5-6 osób. Zbudowany jest z bardzo wykwalifikowanej grupy developerów. Duża szansa na rozwój w kierunku developera gier lub rozwinięcie posiadanych umiejęności w tym obszarze. 
Zakres prac/projekty: kategorie gier: FPS, MMO i F2P oraz rozwiązania VR. Na początek dostaniesz prostsze zadania (mniejsze projekty), abyś rozwinął swoje kompetencje. Docelowo lub też osoby posiadające doświadczenie w pracy w roli Game Developera trafiają do core'owego projektu (nowy flagowy produkt marki), więcej podczas rozmowy telefonicznej. 

lokalizacja: Zdalnie
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 182 razy. Data wygaśnięcia: 18.12.2020

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net