Administrator IT

Jesteśmy profesjonalną firmą działającą w branży technologii i rekrutacji IT. Specjalizujemy się w trzech obszarach: outsourcing specjalistów IT, rekrutacje IT oraz projekty IT.
Jesteśmy innowacyjni. Nie zadowalamy się dobrymi rozwiązaniami. Wciąż wychodzimy ponad nasze standardy w poszukiwaniu lepszych. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych kandydatów i klientów.
Dla naszego klienta poszukujemy Administratora IT.Wymagania:
dobra znajomość systemów operacyjnych Linux (preferowane dystrybucje: Debian, Ubuntu, CentOS, Redhat)
znajomość systemów Windows Server 2012-2016
znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP, routing, iptables, VPN)
znajomość baz danych PostgreSQL i MySQL
znajomość systemów wirtualizacji: KVM, VMware
umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
j. angielski w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej
Mile widziane znajomość:
systemów monitorowania środowisk informatycznych - Nagios, Zabbix
narzędzi wspomagających administrację serwerami - Puppet
rozwiązań sieciowych typu Mikrotik, Fortinet, Ubi
usług katalogowych LDAP
systemów: Jenkins, SonarQUBE, Nexus, Maven
systemu kontroli wersji: GIT
języka SQL
rozwiązań klastrowych: Pgpool, HAproxy
Oferujemy:
elastyczny czas pracy
odpowiedzialną pracę, pełną wyzwań
pracę w profesjonalnym zespole nastawionym na osiąganie celów
możliwości wdrażania własnych pomysłów technicznych
dostęp do kompetencji i szerokiej wiedzy z zakresu administrowania systemami informatycznymi
Zakres obowiązków:
administracja produkcyjnymi i testowymi serwerami Linux
utrzymanie infrastruktury sieciowej
wdrażanie, monitorowanie i rozbudowa systemów
wsparcie działu developerskiego

lokalizacja: Kraków