.Net Developer

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.Wymagania:
od 1, 5 roku doswiadczenia zawodowego (udokumentowanego)
znajomość: HTML5, CSS3 oraz JavaScript,
znajomość technologii :.NET C#, Angular 2+, SOAP, REST i pokrewnych,
znajomość systemów: Postgresql, MSSQL,
umiejętność pracy z wykorzystaniem wzorców projektowych,
podstawowa znajomość języka angielskiego (min. B1 - dokumentacja techniczna)
doświadczenie w programowaniu wielowarstwowych aplikacji webowych,
mile widziana znajomość zagadnień z dziedziny bezpieczeństwa i sieci,
komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta NBCR,
dogodną formę współpracy: umowa B2B / umową o pracę,
pracę w doświadczonym zespole programistów,
atrakcyjne wynagrodzenie,
benefity pozapłacowe,
dostęp do nowoczesnych technologii,
udział w ciekawych i prestiżowych projektach.
Zadania:
programowanie (bacend i frontend),
projektowanie rozwiązań dla nowych projektów,
utrzymywanie i rozwijanie istniejących aplikacji,
tworzenie i rozwój dokumentacji technicznej,
współpraca z innymi zespołami, w tym z projektantami i architektami.

lokalizacja: Bydgoszcz