Ogłoszenie zamieszczone 11.01.2021, w kategorii Nieruchomości

Jurajskie Pokoje Pod Lasem

Wygodny nocleg to podstawa podczas planowania każdego urlopu i dłuższych wyjazdów. Dlatego też dla każdemu, kto pragnie wybrać się w stronę jury krakowsko-częstochowskiej, warto polecić ofertę agroturystyki Jura Pod Lasem.
Ośrodek ten oferuje nocleg w czterech pokojach. Są one odświeżone i bardzo wygodne, z dostępem do łazienki, a także do balkonu. Na terenie ośrodka działa bezpłatne Wi-Fi, a każdy pokój ma także swój własny telewizor. Przy ośrodku jest parking, z którego wszyscy goście mogą bezpłatnie korzystać przez cały okres pobytu. Pracownicy Jura Pod Lasem starają się uprzyjemnić pobyt i zawsze służą swoją pomocą. Z chęcią pomogą także podczas planowania tras spacerowych lub przy szukaniu dojazdu do wybranych punktów w okolicy, takich jak znany zamek w Bobolicach.
Noclegi w Jura Pod Lasem są bardzo rozsądnie wycenione i zazwyczaj nie wynoszą więcej niż zaledwie 60 złotych dla jednej osoby. Jest to zatem ośrodek bardzo tani, który jednocześnie dba o to, aby zapewniać swoim klientom obsługę na wysokim poziomie.
Wszystko to sprawia, że jest świetna oferta noclegu na jurze krakowsko-częstochowskiej na szlaku orlich gniazd. Każdy, kto pragnie odwiedzić te okolice, na pewno powinien wybrać Jura Pod Lasem.

Jurajskie Pokoje Pod Lasem
Ogorzelnik 41
42-320 Ogorzelnik
woj. śląskie
Tel: +48 502 571 564

lokalizacja: Ogorzelnik
www: https://jurapodlasem.pl

Ogłoszenie przeczytano 202 razy. Data wygaśnięcia: 11.04.2021

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net