Analityk Biznesowy IT

ESKOM to firma stworzona i kreowana przez wyjątkowych ludzi, którzy zawsze wytrwale dążą do wyznaczonego celu. Od 17 lat świadczymy profesjonalne usługi informatyczne (outsourcing IT), wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT.ESKOM ma status partnerski HPE, jest Złotym Partnerem Microsoft oraz pracuje na rozwiązaniach oferowanych przez Red Hat, czego potwierdzeniem jest status Red Hat Premier Business Partner. Wdrożyliśmy i przestrzegamy procedur, posiadamy również certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji wg norm PN-EN ISO 9001:2015, ISO/IEC 27001:2013.
Wraz z rozwojem zespołu w Kielcach (okolice Parku Technologicznego) szukamy osoby na stanowisko Analityka Biznesowego z IT.Wymagania:
Wykształcenie wyższe informatyczne,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - (C1/C2)
Bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Windows,
Bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office,
Bardzo dobra znajomość środowiska SQL Server Management Studio,
Dobra znajomość oprogramowania Jira, Confluence,
Zdolności analityczne,
Umiejętność zarządzania projektami i tworzenia dokumentacji projektowej,
Umiejętność współpracy na pograniczu IT i biznesu.
Oferujemy:
Długoterminową współpracę,
Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie,
Możliwość pracy w biurze w Kielcach,
Możliwość certyfikacji w ramach partnerstw technologicznych.
Zadania:
Zbieranie i analiza wymagań klienta biznesowego związanego z budową i rozwojem systemów, rozwiązań IT,
Formułowanie wymagań biznesowych,
Projektowanie oraz analiza biznesowa nowych produktów i usług IT,
Przygotowanie produktów analizy biznesowej zgodnie z obowiązującą metodyką,
Uzgadnianie produktów analitycznych z interesariuszami,
Koordynacja procesu wdrażania rozwiązań informatycznych oraz doradztwo w zakresie użytkowania wdrożonych rozwiązań,
Tworzenie elementów komunikacyjnych pomiędzy bazami SQL systemów informatycznych,
Testy funkcjonalne,
Tworzenie dokumentacji analitycznej oraz dbałość o jej jakość, spójność i kompletność.

lokalizacja: Kielce