Infrastructure Support Specialist

Wymagania:
Umiejętność rozwiązywania problemów sprzętu i systemów opyjnych
Podstawowa znajomość Windows 7 i 10, Windows Server 2008-2012, DNS, AD, Exchange
Bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office
Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych (Ip, Lan)
Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
Komunikatywność i nastawienie na pozytywną współpracę
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Rozwój w firmie o międzynarodowym charakterze i kulturze
Atrakcyjny pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna i karta Multisport
Informacje o projekcie:
Branża: IT
Rodzaj projektu: wsparcie użytkowników, współpraca w zewnętrznych projektach doradczych
Lokalizacja: centrum Katowic
Harmonogram pracy: praca od poniedziałku do piątku, 8 h
Wymagany język angielski - poziom min. B2
Opis stanowiska:
Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie użytkowników na podstawie przyjętych procedur
Dbanie o poprawne działanie komputerów, sieci, dysków i urządzeń peryferyjnych
Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowo-programowych
Przygotowywanie nowych stanowisk pracy (instalacja i konfiguracja oprogramowania, kont dostępowych)
Uczestnictwo w projektach rozwoju zewnętrznych infrastruktur

lokalizacja: Katowice