Specjalista ds. IT i analiz

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145Wymagania:
Wyższe wykształcenie,
Dobra znajomość j. angielskiego (B2),
Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy,
Mile widziane doświadczenie w programowaniu (wystarczy podstawowa znajomość C#, Java lub PHP),
Analityczne myślenie (praca z danymi),
Dobra znajomość MS Office,
Chęć podjęcia nowych wyzwań.
Nasz klient oferuje:
Stabilne zatrudnienie w dużej firmie,
Umowę o pracę,
Możliwości rozwoju w dużej, międzynarodowej firmie.
Zakres obowiązków:
Przygotowywanie danych z wewnętrznych systemów oraz ich analiza,
Wsparcie w rozwoju autorskich systemów ERP,
Wdrażanie nowych usprawnień w wewnętrznych systemach,
Tworzenie prostych narzędzi dla biznesu.

lokalizacja: Bytom