Analityk Biznesowo-Systemowy

Dla Klienta z branży medialnej poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Biznesowo-Systemowego.
Projekt: Budowa systemu zarządzającego audycjamiRealizacja zadań , które mają na celu wyeliminowanie nośników fizycznych w procesach produkcyjnych i emisyjnych. Projekt o dużym podłożu technologicznym, oparty o wdrożone produktyOczekiwania:
Minimum 3 lata doświadczenia jako Analityk Biznesowo-Systemowy
Otwartość na projekty technologiczne, w tym na poznawanie aspektów techniki telewizyjnej (urządzenia, technologie, standardy, przechowywanie dużych wolumenów danych)
Bardzo dobry warsztat analityczny w projektach technologicznych
Umiejętność pracy z klientem biznesowym,
Umiejętność wypracowywania i kreowania rozwiązań
Umiejętność pracy w zespole wewnętrznym
Doświadczenie w budowie systemów z dużą liczbą integracji pomiędzy systemami oraz migracją
Znajomość UML, BPMN, Jira, Confluence
Oferujemy:
Wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B w zależności od poziomu doświadczenia: 80-95 PLN netto/h + VAT
Czas trwania projektu: 2 lata
Zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
Kartę Multisport
Prywatną opiekę medyczną w PZU Życie
Obowiązki:
Zbieranie i uszczegóławianie wymagań
Analiza biznesowa
Analiza obecnego rozwiązania i konfrontowanie wyników z klientem biznesowym
Analiza systemowa (procesy, model danych, ekrany, historyjki lub use casy)
Udział w tworzeniu OPZ i wsparcie merytoryczne procesów zakupowych i wdrożeniowych
Współpraca z zespołami technologicznymi
Przeprowadzanie szkoleń i demonstracji dla biznesu

lokalizacja: Warszawa