Tester Manualny

Dla Klienta z branży medialnej poszukujemy osoby na stanowisko Testera Manualnego.
Projekt: Utrzymanie i rozwój stron www i aplikacji mobilnych, platformy VOD.Oczekiwania:
Min. 3 letnie doświadczenie w testowaniu podobnych rozwiązań (www, mobile, strumieniowanie wideo, itp)
Znajomość podstaw HTML
Znajomość rozwiązań typu CMS
Doświadczenie w testach API
Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku testerskim.
Doświadczenie w pracy z kilkoma produktami/w kilku projektach jednocześnie.
Podstawowa wiedza/doświadczenie w zakresie testów automatycznych
Oferujemy:
Wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B w zależności od poziomu doświadczenia: do 500 PLN netto/MD + VAT lub inne formy zatrudnienia (UoP, UZ)
Czas trwania projektu: 2 lata
Zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
Kartę Multisport
Prywatną opiekę medyczną w PZU Życie
Obowiązki:
Testy i retesty manualne systemu
Testy regresyjne
Testy danych integralności danych
Testy integracji
Tworzenie dokumentacji testowej
Współpraca z zespołami developerskimi i analitykami

lokalizacja: Warszawa