Regular Java Developer (backend)

Wymagania:
3 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java
Praktyczna znajomość Hibernate, Java EE lub Spring
Znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych
Znajomość dowolnego serwera aplikacyjnego będzie atutem
Dobra znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę
Międzynarodowe projekty
Świetną atmosferę pracy
Pracę w gronie doświadczonych specjalistów IT
Możliwości rozwoju w kierunku eksperta lub lidera
Prywatną opiekę medyczną
Kartę MultiSport
Ubezpieczenie na życie
Wczasy pod gruszą
Lekcje języka angielskiego
Eventy integracyjne
Informacje o projekcie:
Branża: Ubezpieczenia
Lokalizacja: Gdynia
Obszar projektu: Rozwijanie aplikacji desktopowej pod klienta
Możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 10:00
Praca zdalna: dwa razy w tygodniu (obecnie w 100%)
Czas trwania projektu: stała współpraca
Języki angielski: B2
Technologie: Java 8+, Java EE, Spring, Hibernate, Maven, JetBrains IntelliJ, EJB, SQL, JBoss, Oracle / MS SQL, Jenkins, WebServices, ElasticSearch, jMeter, CI, GIT, Jira, Windows
Opis stanowiska:
Kompleksowa implementacja projektów
Pisanie nowych funkcji w produkcie podstawowym
Pisanie testów jednostkowych i integracyjnych
Opracowywanie interfejsów z systemami zewnętrznymi
Wykonywanie przeglądów kodu
Przygotowanie projektu technicznego dla wdrożonych rozwiązań w oparciu o wymagania biznesowe
Współpraca z innymi członkami zespołu scrumowego

lokalizacja: Gdynia