Product Designer - praca zdalna

Poszukujemy dla naszego Klienta kandydatów na stanowisko:Wymagania:
zaawansowana znajomość języka angielskiego (min. C1),
umiejętność identyfikowania potrzeb i wyciągania wniosków z badań oraz przekładania je na rozwiązania produktowe,
posiadanie portfolio,
podstawowa wiedza na temat narzędzi do prototypowania (Princliple, Frame i podobne),
znajomość front-end frameworków (Bootstrap, Flexbox, Material Design, iOS human interface),
praktyczna wiedza na temat systemów projektowania,
znajomość zasad projektowania UI i UX,
umiejętność tworzenia przepływu użytkowników i budowania architektury informacji,
posiadanie portfolio w Dribble, Behance lub podobne - mile widziane,
znajomość narzędzi Google Analytics, Usertesting.com, Hotjar - mile widziane.
Oferujemy:
stałą i stabilną pracę,
bogaty pakiet socjalny (między innymi prywatna opieka medyczna i pakiet ubezpieczenia na życie),
elastyczne warunki zatrudnienia,
możliwość w pełni pracy zdalnej,
wsparcie doświadczonego zespołu,
możliwość realizowania własnych pomysłów i rozwiązań programistycznych.
Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji
Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl
Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Możliwość pracy zdalnej!
Zadania:
tworzenie interfejsów internetowych i mobilnych opartych na UI/UX,
współpraca z zespołami projektowymi,
monitorowanie i raportowanie efektów wprowadzonych rozwiązań wg. ustalonych wskaźników,
zbieranie i analiza wymagań biznesowych oraz założeń funkcjonalnych, przygotowywanie specyfikacji dla zespołów produktowych,
współpraca z Klientami,
prezentowanie efektów swojej pracy, umiejętne argumentowanie swoich decyzji oraz proponowanych rozwiązań.

lokalizacja: Warszawa