Specjalista IT

Wymagania:
Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
2-letnie doświadczenie w branży IT, najchętniej w zakładzie przemysłowym
Umiejętności analityczne
Znajomość języka SQL
Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę lub B2B
Udział w 2-letnim międzynarodowym projekcie
Prywatną opiekę medyczną
Kartę MultiSport
Dofinansowanie do obiadów
Informacje o projekcie:
Branża: Motoryzacyjna
Lokalizacja: Tychy
Obszar projektu: Wdrożenie systemu MES
Praca stacjonarna w fabryce
Godziny pracy: 8-16
Czas trwania projektu: 2 lata
Języki angielski: B2

Opis stanowiska:
Analiza biznesowa w celu zdefiniowania procesu biznesowego
Analiza systemu w celu porównania funkcjonalności obecnego systemu MES w zakładzie z funkcjonalnościami nowego systemu MES, który zostanie zainstalowany
Analiza wymagań i luki w celu przeanalizowania różnic między wymaganiami biznesowymi a produktem MES używanym w innych lokalizacjach
Konfiguracje systemu
Testy systemu
Testy integracyjne
Wsparcie przy uruchomieniu i wdrożeniu systemu

lokalizacja: Tychy