Analityk Migracyjny

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Aktualnie poszukujemy Analityków Migracyjnych, którzy dołączą do grupy projektowej, odpowiedzialnej za migracje danych systemowych w organizacji miedzy nowym a starym systemem. Naszym Partnerem w tej rekrutacji jest dostawca rozwiązań informatycznych oferujący kompleksowe produkty dla rynków ubezpieczeń majątkowych, na życie, oraz reasekuracji na całym świecie, a także oprogramowanie wspierające procesy decyzyjne w bankowości i instytucjach rynku kapitałowego.Wymagania:
Wyższe wykształcenie informatyczne
Znajomość branży ubezpieczeniowej, finansowej lub sektora bankowego
Umiejętność tłumaczenia wymagań funkcjonalnych na scenariusze testowe
Doświadczenie w migracji lub integracji danych
Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
Wiedza i doświadczenie na poziomie eksperckim w zakresie systemów informatycznych (takich jak ERP)
Umiejętność zrozumienia modeli danych i struktur złożonych systemów technologicznych
Znajomość SQL
Dobre umiejętności w zakresie MS Office
Doświadczenie z narzędziami ETL
Gromadzenie wymagań i prowadzenie dokumentacji
Doświadczenie w prowadzenia warsztatów z klientami
Doświadczenie z konfigurowalnymi systemami
Doświadczenie w pracy z systemami Policy Administration
Mile widziane:
Doświadczenie w analizowaniu i wdrażaniu interfejsów między systemami
Doświadczenie w zarządzaniu projektami w przynajmniej jednym projekcie wdrożenia migracji
Znajomość systemu K2VIEW
Oferujemy:
Umowę o pracę na czas nieokreślony lub kontrakt B2B
Stabilne projekty międzynarodowe i zróżnicowane środowisko pracy
Prywatną opiekę medyczną w Luxmed
Kartę MultiSport
Ubezpieczenie na życie
Wczasy pod gruszą
Okresowe imprezy integracyjne
Informacje o projekcie:
Branża: Ubezpieczenia
Lokalizacja: Katowice, Szczecin, Gdynia, Warszawa, Lublin
Obszar projektu: Migracje danych z systemu klienta do naszego produktu
Możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 10:00
Praca zdalna: dwa razy w tygodniu (obecnie w 100%)
Czas trwania projektu: stała współpraca
Podróże biznesowe: 15% (Europa)
Języki angielski: C1
Opis stanowiska:
Zdefiniowanie podejścia do migracji
Przeprowadzanie analiz funkcjonalnych i technicznych
Wykonywanie mapowania migracji, projektowania i wdrażania transformacji przy użyciu narzędzi ETL
Przygotowywanie scenariuszy testowych
Bieżące funkcjonalne wsparcie dla zespołu programistycznego i testującego
Wsparcie klientów w planowaniu ciągłości biznesowej (definiowanie procesów biznesowych i przepływów w okresie migracji)
Uzyskiwanie wymagań od klientów i przełożenie ich na funkcjonalne wymagania dotyczące mapowania / transformacji danych oraz specyfikacji interfejsów
Efektywne dopasowywanie wymagań funkcjonalnych do opcji / funkcjonalności systemu aplikacji
Uzgadnianie specyfikacji funkcjonalnych z zespołem programistów
Wsparcie funkcjonalne i techniczne na różnych etapach testowania

lokalizacja: Katowice