MS SQL Database Administrator

W Cyclad współpracujemy z czołowymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Obecnie naszym Partnerem jest międzynarodowy lider transformacji cyfrowej, specjalizujący się m.in. w zaawansowanych technologicznie usługach transakcyjnych, ujednoliconej komunikacji, chmurze, big data oraz usługach z zakresu cyberbezpieczeństwa. Wymagania:
Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
Doświadczenie w administrowaniu złożonymi systemami opartymi o MS SQL, wdrożonymi w środowiskach rozproszonych
Doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymaniu narzędzi i usług Microsoft Business Intelligence
Doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymaniu Microsoft Power Platform
Posiadanie min. 1 z certyfikatów (MCSA / MCSE lub inny z obszaru BI/ data platforms)
Doświadczenie z narzędziami ETL
Bardzo dobry poziom języka angielskiego (min. B2)
Oferujemy:
Jasne i realne możliwości dalszego rozwoju zawodowego
Stabilne zatrudnienie (umowa u pracę lub B2B)
Szereg szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych
Pozytywna atmosfera pracy w nowym centrum biznesowym
Karta Multisport i prywatna opieka medyczna
Regularne spotkania integracyjne i miejsca relaksu
Informacje o projekcie:
Lokalizacja: Warszawa, Wola (Rondo Daszyńskiego)
Poziom stanowiska: Mid/Senior
Typ projektu: IT Security Operations Services, bezpieczeństwo publiczne
Wynagrodzenie: 9 000-17 000 PLN netto +VAT/B2B (lub UoP)

Obowiązki:
Administracja i monitoring baz danych
Zapewnienie drugiej i trzeciej linii dla baz danych
Aktualizacja dokumentacji technicznej i procedur operacyjnych
Rozwiązywanie problemów z bazami danych
Optymalizacja baz danych
Wdrażanie zmian zgodnie z procedurami zarządzania zmianami ICT
Zarządzanie incydentami w bazie danych

lokalizacja: Warszawa