UX/UI Designer

Lokalizacja: obecnie zdalnie, docelowo Warszawa - Mokotów
Wynagrodzenie: do 760 złotych za MD (na B2B)Czas trwania: projekt zajmie 2 lata
Kluczowe technologie: Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Sketch
Projekt polegać będzie na budowie nowego wewnętrznego systemu zw. z obsługą audycji TVWYMAGANIA:
5 lat doświadczenia z UX/UI udokumentowane portfolio projektowym w zakresie projektowania I prototypowania serwisów www i aplikacji mobilnych
Bardzo dobra znajomość Adobe Illustrator
Bardzo dobra znajomość AdobePhotoshop
Bardzo dobra znajomość Sketch
Dobra znajomość InVison i Framer
Dobra znajomość Axure
Biegłość pracy z platformą Zeplin
Podstawowa znajomość HTML, CSS i JavaScript
OFERUJEMY:
Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
Kartę Multisport
Prywatną opiekę medyczną w PZU Życie
ZADANIA:
Projektowanie architektury informacji i interfejsów użytkownika dla systemów biznesowych
Tworzenie makiet
Prowadzenie warsztatów z klientami w celu analizy procesów biznesowych i pozyskania informacji potrzebnych do realizacji projektu
Współpraca z zespołem graficznym oraz programistami

lokalizacja: Warszawa