Senior PHP Developer

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom. Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy z branży IT - osoby do pracy, na stanowisku Senior PHP Developer.Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w PHP,
pracowałeś już z systemem kontroli wersji (Git),
posiadasz dobrą znajomość frameworka Laravel, a także nie jest Ci obca praca z relacyjnymi bazami danych,
posługujesz się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym (B2),
masz doświadczenie w pracy z dobrymi praktykami programistycznymi i z wzorcami projektowymi,
cechują Cię: stała gotowość do rozwoju oraz umiejętności analitycznego myślenia,
masz doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołów deweloperskich,
posiadasz doświadczenie w pracy z Vue lub React i z nierelacyjnymi bazami danych - atut mile widziany.
Pracodawca oferuje:
pracę w biurze we Wrocławiu/ Legnicy lub zdalnie,
pracę przy interesujących projektach w najnowszych technologiach,
dofinansowania do szkoleń, sympozjów, spotkań oraz tematycznych kursów i studiów podyplomowych,
zatrudnienie na zasadach B2B lub UoP,
elastyczne godziny pracy,
30 dni płatnego wolnego (na B2B),
dofinansowanie do karty Multisport, a także lekcje z języka angielskiego z native speakerem.
Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy:
tworzenie oprogramowania w technologii PHP,
tworzenie systemu informatycznego od podstaw z wykorzystaniem najnowszego stacku,
codzienna praca w metodyce SCRUM i Kanban.

lokalizacja: Wrocław